Sleva:
50 %
kalhoty Alpine Pro Olwena_1

Dámské softshellové kalhoty Alpine Pro Olwena

Doprava zdarma Náš TIP Akce

Dámské softshellové kalhoty Alpine Pro s membránou Windbarrier a teflonovou úpravou

2999 Kč
1499 Kč
Varianta produktu

Popis

Upozornění: Nohavice se zkrácením o 5 cm oproti původní délce se značí ve velikosti SH. Naopak novice o 5 cm delší jsou značeny u velikosti LN.

Ty správné kalhoty do přírody vybavené celou řadou účelných funkčních řešení. Model dámských softshellových kalhot Alpine Pro Olwena splňuje požadavky i pro velmi náročné zákaznice, které vyžadují kvalitu bez kompromisů. Kalhoty jsou ideální volnou pro chladnější větrné podzimní počasí. Vybaveny jsou totiž příjemnou hřejivou podšívkou v kombinaci s prodyšnou síťovinou, která eliminuje nepříjemné ulpívání.
Vnější strana textilie je opatřena dvojí impregnací DWR a Dupont Teflon. Díky tomu je zabezpečen rychlý odvod vody na bází jednotlivých kapek pryč z povrchu textilie. Kalhoty tak zůstanou déle nepromokavé. Přítomnost teflonu navíc dodává lesklost a velmi efektivně znesnadňuje ulpívání nečistot a usnadňuje údržbu. Kombinace vnější impregnace, softshellové textilie a komfortní podšívky tvoří funkční řešení membrány Windbarrier, pro kterou je charakteristická výborná ochrana před profouknutím i v případě vystavení silnějším poryvům větru.
Při náročných výšlapech v přírodě oceníte komfort, který nabízí příkladné zpracování polopřiléhavého střihu Regular Fit a výborná přizpůsobitelnost díky všesměrové pružnosti, o kterou se v úpletu stará vyšší zastoupení elastanu. Kolena jsou navíc anatomicky tvarována a regulovatelný pas je v zadní části zvýšený.
K dispozici jsou 2 boční a jedna přední kapsa s kvalitními zipy s voděodolným lícováním Water Repellent Zipper. Zvýšenou ochranu před průnikem vody podtrhuje rovněž přítomnost podlepených švů Seam Sealing.

Materiál: 92 % polyester, 8 % elastan