Sleva:
20 %
rukavice Reusch Race XT_1

Lyžařské rukavice Reusch Race XT

Náš TIP Akce

Lyžařské rukavice Reusch s vysoce prodyšnou membránou R-TEX® XT

1999 Kč
1599 Kč
Varianta produktu

Popis

Značka Reusch se může pochlubit dlouholetým know-how na poli výroby špičkových lyžařských rukavic. Je tak zárukou správné volby pro všechny náročné zákazníky rozličných požadavků pro komfortní jízdu na sjezdovce nebo freeridu.
V případě, že patříte do skupiny zkušenějších lyžařů a vyznavačů svižnější jízdy, pak pro vás model lyžařských rukavic Reusch Race-Tec XT představuje skvělou volbu s výhodným poměrem ceny a užitné hodnoty.
Rukavice jsou příkladně zpracovány a disponují několika sofistikovanými funkčními řešeními. V prvé řadě jsou vybaveny měkkým chráničem kloubů hřbetu ruky a také prstů. Samotné zpracování je řešeno pomocí vnějšího sešití pro maximální komfort vnitřní vložky a spolehlivý grip. Rukavice skvěle sedí díky mírnějšímu anatomickému tvarování a spolehlivému stažení zápěstí na suchý zip.
Rukavice jsou hřejivé se standardem hřejivosti Heat 3. Vysokou přizpůsobivost v podobě všesměrové pružnosti zajišťuje membrána R-Tex® XT, pro kterou je charakteristická výborná paropropustnost spojená s ochranou proti průniku vlhkosti a s ní spojeného chladu. Výborné izolační vlastnosti zajišťuje spolehlivé izolační řešení TecFill. Přijemný pocit při celodenním lyžování zajišťuje komfortní přizpůsobitelná podšívka Micro Active a pohodlné držení holí dlaň zpevněná Quantum polyuretanem.

Materiál: Polyester, PU

  • Ochrana kloubů a prstů
  • Vnější impregnace
  • Paropropustná membrána R-Tex
  • Izolační výplň TecFill
  • Přizpůsobitelná podšívka Micro Active
  • Zpevněná dlaň